Forum klanu SWBP

SWBP - Specialny Wydział Bezpieczeństwa Publicznego Klan SAMP-a

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-02-12 22:28:07

Krzych

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Najlepsze kawałki w necie

Jak w temacie publikujemy tutaj najlepsze buble w Internecie. Jak zwykle ja zacznę.:
A gdy już zaczniecie tu przejeżdżać i zaliczycie kurs, komunikacja miejska przestanie być Waszym drugim domem. Przesiądziecie się we własne pojazdy! Skończy się ustępowanie miejsca staruszkom i kobietom w ciąży w autobusach i pociągach. Skończy się bezmyślne wpatrywanie za okno podczas dojazdów, przyjazdów, odjazdów i pojazdów. Teraz to Wy będziecie panami dróg i bezdroży – będziecie jechać tylko tam, gdzie chcecie, zatrzymywać się tam, gdzie tylko sobie zamarzycie i na tak długo, jak będzie Wam potrzeba. Z głośników będzie lecieć „Wasza” muzyka, wnętrze będzie pachnieć „Waszymi” ulubionymi zapachami.


Jeśli pomogłem ci daj plusaZmotywuje to mnie do dalszej pomocy. Jeśli masz pytania wal śmiało! Wszystkie rzeczy wyjaśnię na pw
/Powiedzieć Xuxedowi że ban już się szykuje

Offline

 

#2 2011-02-12 22:59:07

 Damiano666

Moderator

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Najlepsze kawałki w necie

20:23 <Vandervir> ja pierdole
20:23 <Vandervir> to jest akademik
20:23 <Vandervir> siedze sobie przed kompem
20:23 <Vandervir> a tu wchodzi sasiad
20:23 <Vandervir> mowi -potrzebuje szklanek
20:24 <Vandervir> bierze wychodzi
20:24 <Vandervir> nawet nie zdazylem zareagowac



<Ik> nya
<Ik> penis xx
<gustaFF> XD\"
<Ik> Penis! XD
<gustFF> XD
<Ik> no co?
<Ik> penis! XD
<gustaFF> Nico
<Ik> Penis to nie nico XD
<gustaFF> XDDDDD



<poroboszcz>ciekawe, właśnie podłączyłem ładowarkę do laptopa i w foxie w żółtym pasku na górze ukazał się komunikat \"aby wyświetlić pełną zawartość strony, potrzebne są dodatkowe wtyczki\"
<poroboszcz>\"że niby kurwa mam trzecią fazę podłączyć?\"
<Marcin>to jakies kpiny
<Marcin>zadzwon do producent
<Marcin>a



<clifffffffff> dlaczego jest tak malo ludzi na kanale?
<+Beret> bo tokz[zw] puscil baka
<+Beret> i uciekli
<@tokz[zw]> to w SOFTKOROVSKy
<@tokz[zw]> zrobil
<@tokz[zw]> :l
<clifffffffff> [\']
<SOFTKOROVSKy> to nie ja !
<SOFTKOROVSKy> ja pilem!
<+Beret> ta
<+Beret> chyba wode z wanny
<PonuryGrzybiarz> hahahha


Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Zazwyczaj jestem w weekendy, ale mogę cię zaskoczyć i wejść we wtorek.
Jak ci pomogłem DAJ PLUSA, abym był bardziej zmotywowany.

Offline

 

#3 2011-02-12 23:08:31

Krzych

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Najlepsze kawałki w necie

Damiano wyśliniłem się na tym


Jeśli pomogłem ci daj plusaZmotywuje to mnie do dalszej pomocy. Jeśli masz pytania wal śmiało! Wszystkie rzeczy wyjaśnię na pw
/Powiedzieć Xuxedowi że ban już się szykuje

Offline

 

#4 2011-02-12 23:10:37

 Damiano666

Moderator

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Najlepsze kawałki w necie

Dzięki.
Jedziemy dalej:


http://mistrzowie.org/uimages/201102/1297424950_by_pina92_500.jpg


Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Zazwyczaj jestem w weekendy, ale mogę cię zaskoczyć i wejść we wtorek.
Jak ci pomogłem DAJ PLUSA, abym był bardziej zmotywowany.

Offline

 

#5 2011-02-12 23:13:31

Krzych

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Najlepsze kawałki w necie

Mina przeciwpiechotna (również Medal za odwagę, Renta) – jednorazowo dawkowana eksplozja stosowana w kuracji przeciwgangrenowej bez znieczulenia miejscowego. Jednocześnie materiał poddawany ustawicznie fałszywej propagandzie za przyczyną swoich parametrów technicznych. Liczne raporty donoszą o tysiącach ludzi w Afryce, które jakoby padają ofiarami tego środka leczniczego, podczas gdy jest to niemożliwe, jako że do eksplozji dochodzi najczęściej dopiero po osiągnięciu nacisku siły o masie 15-35 kg, która jest niedostępna ludziom na diecie poniżej 100 kalorii dziennie.
+ Stawianie miny przeciwpiechotnej
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110106144321/nonsensopedia/images/7/75/Normal_wermacht.jpg


Jeśli pomogłem ci daj plusaZmotywuje to mnie do dalszej pomocy. Jeśli masz pytania wal śmiało! Wszystkie rzeczy wyjaśnię na pw
/Powiedzieć Xuxedowi że ban już się szykuje

Offline

 

#6 2011-02-12 23:14:48

 Damiano666

Moderator

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Najlepsze kawałki w necie

http://mistrzowie.org/uimages/201102/1297506359_by_kajsti_500.jpg


Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Zazwyczaj jestem w weekendy, ale mogę cię zaskoczyć i wejść we wtorek.
Jak ci pomogłem DAJ PLUSA, abym był bardziej zmotywowany.

Offline

 

#7 2011-02-12 23:19:08

Krzych

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Najlepsze kawałki w necie

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20091021011858/nonsensopedia/images/9/94/Pytanie_dziecka_neostrady.jpg
Dziecko neo 100%


Jeśli pomogłem ci daj plusaZmotywuje to mnie do dalszej pomocy. Jeśli masz pytania wal śmiało! Wszystkie rzeczy wyjaśnię na pw
/Powiedzieć Xuxedowi że ban już się szykuje

Offline

 

#8 2011-02-12 23:21:23

 Damiano666

Moderator

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Najlepsze kawałki w necie

Widziałem to kiedyś ale nie mogłem znaleść, dzięki za przypomnienie tego z czego śmiałem się prawie tydzień.

http://mistrzowie.org/uimages/201102/1297506004_by_Fatal_500.jpg


Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Zazwyczaj jestem w weekendy, ale mogę cię zaskoczyć i wejść we wtorek.
Jak ci pomogłem DAJ PLUSA, abym był bardziej zmotywowany.

Offline

 

#9 2011-02-12 23:22:43

Krzych

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Najlepsze kawałki w necie

Na nonsensopedii to było w Dzieci Neo


Jeśli pomogłem ci daj plusaZmotywuje to mnie do dalszej pomocy. Jeśli masz pytania wal śmiało! Wszystkie rzeczy wyjaśnię na pw
/Powiedzieć Xuxedowi że ban już się szykuje

Offline

 

#10 2011-02-12 23:24:33

 Damiano666

Moderator

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Najlepsze kawałki w necie

jestem za leniwy i nie lubię szukać

a teraz objaw, wrzucam z mistrzów.

http://mistrzowie.org/uimages/201102/1297375476_by_morskajaswinka_500.jpg


Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Zazwyczaj jestem w weekendy, ale mogę cię zaskoczyć i wejść we wtorek.
Jak ci pomogłem DAJ PLUSA, abym był bardziej zmotywowany.

Offline

 

#11 2011-02-13 09:28:58

Xuxed222

Sierżant sztabowy

43223474
Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 84
Punktów :   -1 

Re: Najlepsze kawałki w necie

Grażyna:Ja chce kupke
Baśka:To idź zrób
Grażyna: Ale ja chce w domu !
Baśka:NIE zrób tutaj
2Idiotki które bawiły się w rodzine na gtasite ....


Już nie jestem w klanie tylko używam tej strony do spamu !
http://s10.gladiatus.pl/game/c.php?uid=213591 wbijcie na ten lin proszę potrzebuje forsy wirtualnej i sie zarejestrujcie :prosze

Offline

 

#12 2011-02-13 12:52:05

 Damiano666

Moderator

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Najlepsze kawałki w necie

http://mistrzowie.org/uimages/201102/1297108085_by_dolloris_500.jpg


Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Zazwyczaj jestem w weekendy, ale mogę cię zaskoczyć i wejść we wtorek.
Jak ci pomogłem DAJ PLUSA, abym był bardziej zmotywowany.

Offline

 

#13 2011-02-13 17:44:22

Krzych

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-08
Posty: 248
Punktów :   
WWW

Re: Najlepsze kawałki w necie

Glebę dzieli się, ze względu na przydatność rolniczą, na 5 klas glebowych:
klasa I – podstawowy rodzaj gleb najbardziej rozwiniętych obszarów świata – krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych. Zajmują 77% całkowitej powierzchni gleb. Gleby te nie istniałyby bez całkowitej kontroli człowieka. Gleby klasy I zostały przekształcone z gleb klasy V, które uznane są przez człowieka za najgorsze i bezproduktywne. Na jakość i żyzność gleb klasy I jedyny istotny wpływ mają najnowsze osiągnięcia w dziedzinie hodowli warzyw i owoców z zastosowaniem inżynierii genetycznej, a także technologii produkcji nawozów sztucznych oraz środków owado– i chwasto-bójczych. Owoce i warzywa uprawiane na tych glebach są kilka razy większe od warzyw i owoców uprawianych na glebach klasy II. Rośliny, uprawiane na tych glebach, muszą być opryskiwane do kilku razy w tygodniu, aby zachowały swoje walory estetyczne, smakowe oraz były przez długi czas świeże. Rośliny pochodzące z gleb klasy I są bardzo zdrowe, posiadają dużo ołowiu, który jest bardzo ważnym składnikiem budowy ludzkich kości, a także ważne związki mineralne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, jak metan, benzen, różne siarczki oraz chlorki i śladową zawartość Cyklonu B. O tym, jak zdrowe są warzywa uprawiane na glebach klasy I świadczy fakt, że największy światowy producent zdrowej żywności – McDonald's, produkuje frytki z ziemniaków wyhodowanych właśnie na glebie klasy I.
klasa II – widoczne znaczne ślady ingerencji człowieka, który chcąc poprawić żyzność gleby stosuje niewielkie ilości nawozów sztucznych oraz inny środków chemicznych, mających na celu poprawienie jakości gleby. Gleba w większości traci naturalną żyzność, lecz pozwala na otrzymywanie dużo większych warzyw i owoców, niż powinny być w rzeczywistości. Gleby tej klasy zajmują obszar 10% całkowitej powierzchni światowych gleb.
klasa III – trochę gorsza od klasy II, (zajmuje około 5%), szczególnie nadaje się do sadzenia lasów. Zauważalne częściowe oznaki ingerencji człowieka.
klasa IV – określana, jako gleba przejściowa (zajmuje 7% powierzchni wszystkich gleb), średniej żyzności, człowiek ingeruje w bardzo małym stopniu.
klasa V – najrzadziej występująca na świecie (zajmuje około 1% powierzchni wszystkich gleb świata), jest bardzo żyzna, czysta, zdrowa, nie skażona chemicznie i świetnie nadaje się pod uprawę wszelkich warzyw i owoców, głównie buraków i pietruszki, a także do upraw zboża. Występuje na obszarach, gdzie w żaden sposób nie ingerował jeszcze człowiek, z tego względu uznana przez człowieka za całkowicie nieprzydatną i najmocniej skażoną.


Jeśli pomogłem ci daj plusaZmotywuje to mnie do dalszej pomocy. Jeśli masz pytania wal śmiało! Wszystkie rzeczy wyjaśnię na pw
/Powiedzieć Xuxedowi że ban już się szykuje

Offline

 

#14 2011-02-13 17:46:16

 Damiano666

Moderator

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Najlepsze kawałki w necie

http://mistrzowie.org/uimages/201102/1297555321_by_Voyv_500.jpg


Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na PW. Zazwyczaj jestem w weekendy, ale mogę cię zaskoczyć i wejść we wtorek.
Jak ci pomogłem DAJ PLUSA, abym był bardziej zmotywowany.

Offline

 

#15 2021-10-11 17:22:40

lebreterion

Posterunkowy

Zarejestrowany: 2021-10-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Najlepsze kawałki w necie

to dobre

Offline

 
Strona klanu SWBP. Copyright by Krzych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl